gruppbild2018

Kontaktpersoner

Här finner ni kontaktuppgifter till oss på EAB Norrland AB.
Vet du ej vem du ska kontakta? Ring 060-81 000 eller skicka ett mail till info@eabnorrland.se

Administration

Mikael Bylin

Mikael Bylin

VD
Tel: 060-81 000
Mobil: 070-323 90 70
E-post: mikael.bylin@eabnorrland.se

 

Johan Möller

Johan Möller

Administration / ekonomi
Tel: 060-81 000
E-post: johan.moller@eabnorrland.se

 

Katarina Jokinen

Katarina Jokinen

Administration / ekonomi
Tel: 060-81 000
E-post: katarina.jokinen@eabnorrland.se

 


 

Stålbyggnader

Leif Nygren

Leif Nygren

Försäljning & projektledning
Tel: 060-81 000
Mobil: 070-664 85 09
E-post: leif.nygren@eabnorrland.se

 

Håkan Nygren

Håkan Nygren

Montageledning
Tel: 070-687 90 09
E-post: hakan.nygren@eabnorrland.se

 

Henrik Forsberg

Henrik Forsberg

Montageledning
Mobil: 070-633 06 74
E-post: henrik.forsberg@eabnorrland.se

 


 

Portar, grindar & stängsel

Andreas Sjödin

Andreas Sjödin

Försäljning & projektledning
Tel: 060-81 000
Mobil: 070-203 79 29
E-post: andreas.sjodin@eabnorrland.se

 

Andreas Öberg

Andreas Öberg

Service
Tel: 070-601 34 86
E-post: andreas.oberg@eabnorrland.se

 


 

Lagerinredning

Andreas Nygren

Andreas Nygren

Försäljning & projektledning
Tel: 060-81 000
Mobil: 070-600 67 73
E-post: andreas.nygren@eabnorrland.se

 

Krister Molin

Krister Molin

Försäljning, service & besiktning
Tel: 070-286 67 67
E-post: krister.molin@eabnorrland.se