Kontaktpersoner

Här finner ni kontaktuppgifter till oss på EAB Norrland AB.
Vet du ej vem du ska kontakta? Ring 060-81 000 eller skicka ett mail till info@eabnorrland.se

Leif Nygren

Leif Nygren

VD & ägare
Tel: 060-810 07
Mobil: 070-664 85 09
E-post: leif.nygren@eabnorrland.se

 

Johan Möller

Johan Möller

Administration / ekonomi
Tel: 060-810 04
E-post: johan.moller@eabnorrland.se

 


 

Stålbyggnader

Profilbild_2- Conny-cropped

Conny Valkebäck

Försäljning & projektledning
Tel: 060-810 10
Mobil: 070-254 03 32
E-post: conny.valkeback@eabnorrland.se

Patrik Gerzina

Patrik Gerzina

Montageledning
Mobil: 070-240 21 82
E-post: patrik.gerzina@eabnorrland.se

 

hnygren

Håkan Nygren

Ansvarig plåtslageri
Tel: 070-687 90 09
E-post: hakan.nygren@eabnorrland.se


 

Portar, grindar & stängsel

Markus Högberg

Markus Högberg

Försäljning & projektledning
Tel: 060-810 02
Mobil: 070-611 70 70
E-post: markus.hogberg@eabnorrland.se

 

Linda Täfvander Visén

Linda Täfvander Visén

Service, försäljning & administration
Tel: 070-633 06 74
E-post: linda.tafvander@eabnorrland.se

 


 

Lagerinredning

Andreas Nygren

Andreas Zetterberg

Försäljning & projektledning
Tel: 060-810 03
Mobil: 070-600 67 73
E-post: andreas.zetterberg@eabnorrland.se

 

Lotta Skepp

Lotta Skepp

Försäljning
Tel: 060-810 01
Mobil: 076-118 75 33
E-post: lotta.skepp@eabnorrland.se

 

Kina Schedin

Kina Schedin

Försäljning & administration
Tel: 060-810 13
Mobil: 070-314 41 05
E-post: kina.schedin@eabnorrland.se

 

Krister Molin

Krister Molin

Försäljning, service & besiktning
Tel: 070-233 83 82
E-post: krister.molin@eabnorrland.se